ONLINE KONZULTACE MÓDA A DUŠE

Líbila se vám 3 úvodní videa? Viděli jste webináře a už pomalu objevujete svůj opravdový styl? Chcete pokračovat a vědět, KDO JSTE? Jaké oblečení ladí s vaší duší? Právě pro vás jsme připravili online konzultaci Móda a Duše.

CHCI VSTOUPIT

ONLINE KONZULTACI SI MŮŽETE ZAKOUPIT
V TĚCHTO VARIANTÁCH

zaklad-2015talent-2015

CO NA TO ŽENY, KTERÉ UŽ KONZULTACI ABSOLVOVALY?

PROPOJENÍ A SDÍLENÍ

Čteme různé časopisy Žena a život, Vlasta, Květy, Blesk, iDnes, Hospodářské noviny, Elle, Harpers bazar, Psychologie, Meduňka, Regenerace….v každém z nich jsou informace, které vám říkají: jen my to máme správně, takhle, jak to děláme my - tak je to dobře, dělejte to stejně jako my a budete šťastné. Bohužel jsou v každém časopise a novinách ty informace naprosto protichůdné.

Jak se v tom vyznat?

My lidé milujeme, když máme něco společného… proto si kupujeme ty časopisy, sledujeme filmy a radujeme se, když tam má někdo něco stejného jako to máme my… pak přichází ta krásná chvíle souznění - mám to dobře. Nejsem divná. Jsem jako ostatní.

Vědomí, že nejsme sami, kdo má nějaké pocity a rituály, nám dává nezbytný pocit sounáležitosti a pocit sebedůvěry. Říká nám to, že nejsme divné.

V každém časopise je ovšem něco jiného a my ani při nejlepší vůli nestíháme dělat všechno - být krásně učesaná a oblečená, mít napečený vlastní chleba, věnovat se celý víkend dětem, být samozřejmě skvělou a znalou milenkou, meditovat, cvičit jógu a mít nalakované a vždy upravené nehty….

Moje metoda osmi stylových typů, která vychází z pět tisíc staré čínské Knihy Proměn, vám umožní nahlédnout do výjimečnosti každého z osmi osobnostních profilů a vy pochopíte, že nejsme stejní.

Naopak - jsme nádherně rozdílní.

Pokud pochopíme všech osm typů, tak se stanou dvě důležité věci.

Jednak nalezneme svou smečku - a zjistíme, že existuje jedna osmina na světě , která to má naprosto stejně, jako to máme my.. a to přináší obrovské osvobození, pocit sounáležitosti, rozleje se ve vás nekonečný pocit klidu a míru, pocítíte narůstající a už nikdy nemizící sebedůvěru, změní se váš niterný svět plný pochybností ve svět radosti, zdravé sebedůvěry a naleznete hluboký pocit klidu a míru v sobě.

Jednak pochopíte ostatní a přestanou vás iritovat, přestanete s nimi soupeřit, obávat se jich, stranit se jich, přestanou vám vadit, přestanete je nesnášet a začnete je chápat, rozumět jim a … milovat je.

Tomu se říká bezpodmínečná láska.

Naučíte se chápat, proč to ostatní mají přesně takhle a ne jinak, uvidíte, že jejich odlišnost není ohrožující ani následováníhodná. Naopak - pochopíte, že každý z osmi typů je vybaven určitými specifickými vlastnosti - talenty - které ostatní typy nemají vůbec, nebo je mají v menší míře, nebo je neradi používají… Pochopíte, že každý typ je vybaven právě takovými vlastnostmi, které potřebuje k tomu, aby mohl vykonávat svou práci nejlépe, jak umí.

MÓDA A UMĚNÍ

Znáte pohádku od Christiana Andersena o krejčím a císaři a chlapečkovi, který jediný dokázal říct, že je CÍSAŘ NAHÝ.

Kdo je Císař? Císař je tato společnost, císař je způsob života, který nyní žijeme a který nevede k radosti, císař je móda, která má ve zvyku diktovat to, co máme nosit, abychom byli touto společností přijati a přijatelní.

Dodržujeme něco, co už dávno nefunguje

Můj projekt říká Císař je nahý. Móda ve své dosavadní podobě je císař, který je už dávno nahý, ale snaží se nám vnutit představu, že tomu tak není. A my nakupujeme kila nepotřebných hader jen proto, že dodržujeme něco, co už dávno nefunguje. Jedeme velkou setrvačností směrem ke zničení této planety.

Jediný způsob, jak změnit společnost, je začít u sebe. Naučit se být sebevědomou bytostí, která si umí vládnout sama, která pochopí, jak my lidé fungujeme, jak jsme ve svých rozdílech krásní a ojedinělí.

Naučím vás být krásné nejen uvnitř, ale podpořit vaši vnější krásu harmonickým zevnějškem. Je tolik krásného oblečení, které má kvalitu a tím i vysoké vibrace. Pokud se naučíte se právě do nich oblékat, budou se zvyšovat i vaše vlastní vibrace a energie.

Móda tady byla je a bude. Nezmizí ze světa, ale můžeme se konečně naučit chápat ji nikoliv jako diktát, ale jako součást sebe sama. Najít si podle svého stylu přesně to, co vám sluší, v čem se cítíte dobře a u toho už zůstat na celý život. Tohle nádherné zjištění vám umožní mít ve své skříni jen to, co opravdu budete nosit. Začneme šetřit nejen své finance, ale i zdaleka nikoliv nevyčerpatelné zdroje naší Matky Země.

SÍLA ŽENY

Náš styl souvisí i s naší práci. Práce je pro člověka spirituální potřeba. Nic jiného nás tak neobohacuje, neposouvá, nemění a nerosteme díky tomu, jako díky práci, kterou milujeme a děláme srdcem, protože právě svou prací pomáháme ostatním s tím, co oni neumí tak dobře jako my, právě svou prací naplňujeme poslání, to, proč jsme na tento svět přišli právě v této inkarnaci v tomto těle, v tomto specifickém talentu. Naše práce je službou ostatním. Práce je pro nás hluboké naplnění svého bytí a práci, kterou děláme pro ostatní, rosteme a zvyšujeme si vlastní vibrace.

Nalezením svého osobního stylového profilu se vám ujasní oblast vašeho talentu - a pochopíte, že práce není možná to, co vám doporučila maminka, abyste vystudovala - ale to, co cítíte v hloubce svého srdce jako nehmotnou touhu, které zatím nevěříte.

Pochopení ostatních už není jen tolerance, ale RESPEKTOVÁNÍ.

Pokud začneme druhé respektovat - protože pochopíme jejich odlišnost a přestaneme s ní soupeřit - přichází do našeho života bezpodmínečná láska, stáváme se bytostmi světla a lásky.

Pochopením svého stylu totiž můžeme změnit svět

Protože když to pochopíme my, budeme své děti vychovávat jako svobodné bytosti, nebudeme v sobě neustále obnovovat pocity viny za to, že jsme nedostateční, že něco neumíme, zatímco druzí to umí a oni mají stejný pocit nedostatečnosti a pochyby o sobě… protože neumí to, co umíme my… Věčné kolečko pochyb a pocitů viny, které nikdy nezmizí, pokud nepochopíme svou odlišnost a nezačneme si jí vážit a naplňovat svůj talent, své poslání na tomto světě.

CHCI VSTOUPIT

Tato společnost je založená na diktátu těch, kteří vládnou. Těch, kteří mají nejsilnější talent mít moc, nejvíc energie a potřebu respektování řádu. Zatím jim byla ve společnosti dávána absolutní moc. My ostatní jim dáváme tu moc. Pokud se naučíme vážit si vlastností každého z osmi stylů - zmizí ta převaha jednoho, dvou stylů - pak můžeme vládnout společně s tím, že budeme využívat všech našich talentů….
Můžeme změnit školství, zdravotnictví, potravinovou výživu, zemědělství… není to jen o módě.

Jak říkal Dalai Lama - SVĚT ZMĚNÍ ŽENA ZE ZÁPADU - ženy ze západu jste vy. Jste to vy, které můžou rozšířit tuto metodu bezpodmínečné lásky do svého okolí, do své rodné země, do světa…

Proč ne? Nedávejme si nízké cíle - o naší malé zemičce se říká, že má výjimečné postavení a že její doba právě teď přichází.

Tak pojďme do toho. 
Změňme společnost a začněme právě teď.

 Tento projekt pochopení ostatních může vést ke změně společnosti. 
A ke spojení nás všech, propojení všech našich talentů… nechme je rozvíjet a přestaňme se snažit o dosažení jednoho jediného ideálního robota, který bude dělat to nejlepší ze všech osmi typů… to není člověk, to je opravdu robot.

Važme si našeho krásného a měnícího se lidského potenciálu, který každému z nás byl dán v jedné z osmi vibračních rozmezí… a zvyšujme svoje vibrace, rozšiřujme právě náš talent, pomáhejme ostatním s tím, co oni nedokážou tak dobře jako my. 
Naučme se vážit si jeden druhého v jeho krásné originalitě a odlišnosti. A k tomu vede tento projekt.

OBJEDNAT ONLINE KONZULTACI MÓDA A DUŠE

zaklad-2015talent-2015

CO NA TO ŽENY, KTERÉ UŽ KONZULTACI ABSOLVOVALY?

 • Táňo DĚKUJU za všechno! Tvojí práci sleduju celkem dlouho, ale otevřeně přiznávám, že na kurz ani online se mi moc nechtělo. Vždycky sem měla trochu pocit hrnutí, na mě moc velkej nášup superlativ, online marketingových taktik a hlášek motivačních koučů, se kterými se teď roztrhl pytel… Ale dneska jsem moc ráda, že jsem tenhle bloček v sobě rozpustila, přihlásila se sem a rozhodla se všemu bez předsudků otevřít. Ostatně tvoje propojení módy s energetickými principy vesmíru, mi přišlo natolik zajímavý a přitažlivý, že stejně nešlo odolat! :-) :-) A tady jsem poznala, že za tím „marketingem“ napovrchu, je zdravá podstata a skvělá ženská, která to má srovnaný nejen v hlavě…ale hlavně v srdci, která to, co umí, chce rozdávat pro lepší svět. Která je sice tvrdšího kalibru (což mě tedy vůbec nevadí, právě naopak), a přesto umí být laskavá, velkorysá a podporující. Taky jsem pochopila něco o egu, sebevědomí, osobních hranicích, hospodaření s energií a schopnosti nejen svůj talent rozpoznat, ale umět ho i „prodat“. To moc neumím, a to jsem si, krom samotné podstaty programu, odnesla jako velkej bonus!    Jana

  Děkuji Ti, Táňo, za úžasný projekt. Velmi přispěl k mému „posouvání se “ :) A Vám všem velký dík za nádherná sdílení, moc jsem si to užila a bylo mi tu blaze. Těším se na osobní setkání na semináři.    Radka

  Táni, děkuji za tento seminář, tuto cestu, kterou jsi nám ukázala. My jsme si ji musely vyšlapat samy, ale ty jsi nás na ní navedla a pomáhala jsi nám se na ní držet. A my jsme šlapaly a šlapaly :), Některá rychleji, některá pomaleji. A bylo úžasné, že jsme si vlastně začaly pomáhat˘ . A já cítím velký posun dopředu, určitou transformaci.    Helena

 • Děkuju Táničce za úžasný program… Táni dva dny před začátkem tohoto onlinu jsem slyšela o tvojí metodě poprvé a byla z ní TAK nadšená! Prostě co člověk potřebuje, to k němu přijde. Myslím, že mě nejvíc zaujalo vlastně to, že máme něco společného a dneska už vím co ??? Z celého srdce děkuju..    Klariel

  Krásný den Táňo, moc děkuju za všechno. Skutečně měníš životy. Dala jsi nám obrovský dar, a tím je, že nacházíme samy sebe. Je to jako najít cestu z mlhy na slunce. Čeká mě ještě hodně práce s mojí avantgardou, ale moc si to užívám a jsem najednou svobodná. A i když mám zatím stejný šatník, tak lidi okolo tu změnu cítí a chovají se jinak. Mám pocit, že se najednou na mě někteří dívají s nejistotou, jakoby říkali, vypadá jako Jitka, ale je to fakt ona? Překvapuju i sama sebe, a je to nádherný pocit. Najednou jsem to opravdu já. Konečně vím kam jdu, a možná, taky proč. Děkuju taky vám děvčata,za podporu, porozumění, sdílení, humor, kreativitu a laskavost. Budete mě chybět, i když fb to jistí.    Jitka

  Táni, moc děkuji a děkuji vám všem a hluboce se klaním před tímto projektem. Nikdy jsem si nemyslela, že během tak krátké chvíle budu mezi skupinou tolika žen a budu si připadat, jako že jsme jedna velká rodina, která se navzájem toleruje, podporuje a motivuje. Nádherný projekt, jsi úžasná žena, tolik moudrosti, nadhledu a smyslu v dnešním světě přetíženém informacemi… Jsi takový průvodce k naší duši. Už teď vím, že má pro mě velký smysl pokračovat dál a moc se těším. Přeji krásný život všem, plný snů, vizí, radosti a naplnění :-)    Alenka

 • Milá Táňo, chtěla bych Vám velice poděkovat za ten seminář - včera jsem dokončila posledním Vaším videem :-). Je to naprosto úžasná věc a nelituju, že jsem se do toho pustila. Pak je taky v průběhu semináře hlavní, že každý styl je na 1 den. A fakt to "prožití" každého stylu je asi největším plusem tohoto semiáře :-). Vytřídila jsem oblečení - a hlavně - šuplík mých "šperků" - to bych Vám přála vidět ten mazec, co jsem za celé roky nahromadila - a pak tu hromádečku věcí, které opravdu nosím. Musím se tomu smát. Také je velmi zábavné vidět najednou svět kolem sebe jinýma očima :-). Takže se mi velmi ulevilo a velmi se bavím! Ještě jednou Vám tedy ze srdce děkuji za tento báječný projekt a velice se těším na setkání s Vámi.    Zuzka

  Táňo, holky, děkuju! Moc mi to dalo, něco i vzalo :-) a dávat a brát bude dál, ale vždycky jen to, co má! Byla a je to jízda! Díky!    Monika

  Táni, moc děkuji :-) Díky za to, že jsem prošla i seminářem s tebou, zde mi vše zapadlo do puntíku :-) Dnes jsem se dívala u Bati po tygrových lodičkách, zaujaly mě šperky. Výrazný náhrdelník, kterého bych si dříve nevšimla. Ve videu jsi ukazovala prsten, myslela jsem, že tohle není pro mě :-) Začínám hledat věci výrazné, které září :-) a pokud se to někomu nelíbí, jeho problém, já to tak mám :-) Jsem vděčná, že jsem udělala toto rozhodnutí a šla do online kurzu. Děkuji moc za to,co pro nás všechny děláš :-) Děkuji holkám za krásné příběhy, byla to síla :-) Ať se vám všem daří :-) a hodně štěstí :-)    Jindřiška

 • Milé souputnice! I já se připojuji k poděkování vám všem za sdílení vašich životních příběhů. Je to tak osvobozující, když si člověk uvědomí, že není divný, že je normální, že všude kolem žijí nádherné ženy, osobnosti a já k nim už také patřím. Do projektu jsem vstoupila vlastně jen díky tomu, že jsem teď doma a abych nějak vyplnila svůj čas. Nečekala jsem vlastně nic. O to víc mě překvapilo, že jsem poprvé samu sebe snad aspoň zahlédla. Každý den jsem se těšila na další podněty, inspiraci, byla to velmi objevná cesta! Děkuji mnohokrát Táně a těším se na další proces… P.S. Jedna malá zajímavost: moje tělo nechce pouštět skoro 3 roky tukové zásoby, zřejmě ochranná vrstva; představte si, že já tady při tom třítýdenním vysedávání u PC shodila kilo!!!    Ála

  Báječné ženy, i já se s dojetím připojuji k hodnocení. Jestli něco někdy předčilo má očekávání, tak tento Tánin projekt. Vůbec jsem netušila, čím vším je moje duše zasypána. Netvrdím, že je teď všechno očištěno a já jen zářím. Ale pochopila jsem spoustu věcí a mám pocit, že jsem hlavně pochopila smysl mého života. A to je ten největší dar, který jsem mohla dostat. Táňo, tvoje metoda má nesmírnou (řekla bych až vesmírnou) cenu, ale to ty víš! Jak by asi svět vypadal, kdyby se s ní mohly seznámit všechny Pozemšťanky? Přeji ti i nám všem, aby se to stalo skutečností. Bylo mi ctí být tady s vámi všemi. :)    Miroslava

  Úžasné krásné ženy, milá Táňo, moc děkuji, že jsem tu s vámi mohla být. Byly jste všechny moc skvělé a inspirující. Vaše dojemné příběhy nad kterými mi ukápla nejedna velká slza. Možná neumím psát tak dojemně, ale někdy je pro mne hodně těžké vyjádřit slovy to, co cítím uvnitř. Jsem spíše velká pozorovatelka Dnes musím poděkovat i sama sobě, že jsem v sobě našla vůbec tu odvahu a přihlásila se do tohoto skvělého projektu.    Iva

 • Krásné ženy, bylo to tu s váma skvělý, inspirující, smutný i veselý a silný. Díky, díky, díky. Děkuju i sobě, že jsem správně vycítila, že do toho mám jít, ač vedu poměrně spokojený život, ale stejně ještě hledám tu třešničku. A teď konečně vím, jak k ní. A je nejvyšší čas k ní vyrazit! Bude to teď těžší, bez Táni za zády, ale když ztratím směr, což se mi, jak se znám, může stát klidně hned zítra, tak je tu ještě ta sociální síť, co ji tak nemám ráda, ale kvůli vám tam budu nakukovat a dál udržovat tohle jedinečný spojení. Takže konec teorie, je čas to pořádně rozjet, těším se na to! P.S.: sebedůvěra pracuje – dnes jsem byla na jednom školení a obvykle se nejsem schopna cizí přednášející autority na nic zeptat, ale tentokrát jsem se několikrát odvážila, a to jsem byla vyzbrojena jen správnými botami a šperky, co teprve dokážu, až budu komplet!    Jana

  Milá Táňo, těžko hledám slova… Já jsem tak nějak tušila, že to bude síla, ale že až tak!.. Jsem nesmírně vděčná za tuto zkušenost. Tvoje metoda má dalekosáhlý dopad, já nepochybuju o tom, že brzy prorazí do světa – přeju to nejen tobě, ale nám všem na celé planetě, protože to je to o co tu jde – přes přijetí sebe, respekt k sobě a ostatním tvořit život… Patří ti můj velký obdiv, úcta a poděkování za to,co děláš. Milé ženy, je mi ctí být součástí této úžasné naší smečky (záměrně nepoužívám minulý čas..), děkuji za všechna ta krásná,upřímná sdílení… Ať máme všechny dost sil pokračovat na této objevné cestě, radovat se a zářit… DÍKY!    Zdeňka

  Velké díky Táně za úžasný projekt, který otvírá cestu k pochopení – i mezi absolutně protikladnými energiemi… a stejně velké díky vám všem, nádherné ženy a dívky, protože bez vašeho sdílení bych na spoustu věcí vůbec nepřišla :-) DĚKUJI :-) :-) :-)    Lída

 • Táňo, DĚKUJU, byla to skvělá jízda!… Líbilo se mi, každý den se těšit na další díl, byla v tom až seriálová závislost. Jenže to bylo o dost výživnější než Dallas!!! :-) Jdu tu avantgardu s radostí nahodit do života a na plný pecky si jí užít… a moc se těším se na tvoje další projekty. Ať se ti vše daří, ať je ti na světě pěkně!!! :-) A vám holky děkuju na druhou!…za vaši otevřenost, podporu a sdílení. Byly jste skvělé, jedna jak druhá, tak barevný, otevřený, hloubající, tápající, jásající…. tak inspirativní! DĚKUJU!!!    Jana

  Tento kurz předčil má očekávání, šel mnohem víc do hloubky než jsem doufala a jsem za to moc ráda, posunul mě o veliký kus dopředu na cestě k sebepoznání a také k pochopení druhých a světa vůbec. Těším se na další pokračování, které nás ještě čeká v dalších dnech. Stále mi to pořád pomaličku dobíhá a otevírají se další a další vhledy, když přijdu do obchodu s oblečením necítím se již jako ztracená, ale vidím, co je pro který styl zhruba odpovídající a mohu rovnou zacílit k tomu, co mi sedne. Děkuji moc Táně a také všem zúčastněným ženám za inspiraci, sdílení a pomoc v sebeobjevování.    Daniela

  Ahojte krásné ženy, ahoj Táňo, moc vám všem děkuji! Bylo to silné, výživné a až na dřeň, odhalily se mi husté rodové programy…. stálo to za to a těším se, že se dál budeme potkávat na síti a snad i osobně. Ještě pro mne bude třešinka seminář, snad tam většinu z vás potkám. Probouzející se malá velká čarodějnice :-)    Alenka

 • Milá Táni, uběhlo to tak strašně rychle, ani se mi nechce věřit! Moje duěe se moc trápila. (ještě se trosku trápí) A já jsem diky tobě udělala takovou velikááánskou bilanci. V tichosti jsem prošla všechny sféry mého života: vztahy, rodinu, práci, volný čas, svou vlastní osobu jako takovou z pohledu vizáže a charakteru. Uvědomila jsem si jak, jsem nechala zadupat svou krásnou duši, dnes už jsem si jistá rebelskou. Bude to ještě chvíli trvat než se ta holka uzdravi :-) Táni, poslední dva týdny je okolo mne klid, taková přijemná pohoda. Doma i v práci :-) Jsem šťastná, že jsi vstoupila do mého života, navždy zůstaneš v mém srdci. Děkuji, děkuji, děkuji…. Dekuji i Vám milé spoluhledající, byly jste užasné. Každá z Vás něčim pomohla mé nemocné duši, obdivuji jak jste se otevřely, vzájemně si pomáhaly. Přeji Vám všem hodně štěstí v životě :-)    Renata

  Do kurzu jsem nastoupila dost náhodně. Objevila jsem ho asi týden předem a oslovil mě vlastně i proto, že asi před rokem se mi o Táně zmínila jedna kamarádka. Tak jsem si řekla, že když mě Tána opět oslovila z webináře s Denisou, tak se s ní zkusím seznámit. Prošla jsem si dostupná videa, přihlásila se a jsem tu s vámi. A jsem z toho pořád trochu mimo, pořád ne tak úplně pevná v kramflecích ale nadšená. Musím se s vámi podělit o můj dnešní zážitek. Úplně obyčejný pracovní den, pracovní záležitosti jako jindy. A kolegyně, která mi volá se ptá: "jsi nějak dobře naladěná ,copak se děje?" Nic se neděje, je mi prostě fajn a je to slyšet i na hlase. A proč Vám tuto banalitu píšu?Mám totiž spíše opačné zkušenosti a reakce.Tohle mě fakt překvapilo. Takže díky Táňo, díky děvčata.   Lenka

  Tani, ďakujem za všetko. Je to ako návrat domov. Momentálne som rozbitá, ale to sa spraví. Ďakujem. A všetkým vám prajem krásnu ďalšiu cestu..    Eva

 • Milé krásné ženy, milá Táňo, tisíceré díky Vám všem za všechno, za celé 3 týdny "společného života". Úplně mě pohltil, bylo mi s Vámi krásně, na 3 týdny se pro mě téměř zastavil čas a všechno životně nedůležité šlo stranou…. takže se musím upřímně přiznat, že se i těším, že si po 3 týdnech pořádně uklidím byt a vyžehlím tu haldu prádla :-) Děkuji, děkuji, děkuji z celého srdce Vám všem! Táňo, líbí se mi ti, kteří se nebojí žít svůj sen :) a rádi ho pomůžou žít druhým, pokud chtějí :) Děkuji!    Laďka

  Krásný večer krásné ženy, je mi tu s váma moc fajn. Je hezký číst vaše komentáře a vědět, že tady po té naší krásné republice svítí světýlka v osmi různých stylech dobarvené bonusy. Všechna jsou krásná, originální, nezaměnitelná. A co je vůbec nejlepší, že i když každé svítí a září jinou barvou a chutí, tak se vzájemně úžasně doplňují, harmonizují, tolerují a respektují. Že mezi těmito světýlky, co pochopily smysl Tánina kurzu a moudrosti, se rozlila vlna lásky a pochopení, velká léčivá síla, která proudí do okolí. Děkuju Táňo tobě, že jsi našla svůj talent a předáváš toto učení nám všem, které se chceme najít a pochopit smysl alespoň části našeho bytí. Děkuju vám všem světýlka – krásné ženy – za to, že jste a že jste do toho daly kus sebe, abyste kus sebe, ne-li sebe celou, mohly opět najít. Děkuju, mám vás ráda! :-*    Monika

  Celý tento projekt vnímám jako začátek. Začátek cesty ke spokojenosti své duše.Nebude to cesta lehká(alespoň pro mě) ,možná mě můj egonek bude chtít stáhnout zpět ,ale něco se změnilo a i kdyby to byl jen jiný úhel pohledu na lidi kolem mě a větší pochopení pro to,jací jsou,tak to stálo za to. A je to taky změna pohledu sám na sebe. Uvědomění si,že není třeba žít jen podle představ druhých,že to,že to mám jinak,nemusí znamenat,že to mám špatně. Děkuji Vám všem za vaše úžasné postřehy a příběhy a tobě Táňo za tvé komentáře, na které jsem vždy netrpělivě čekala. :-)    Karla

 • Táňo, děvčata, chci vám všem moc poděkovat. Když jsem před mnoha lety, začala takzvaně pracovat na sobě, zdálo se mě nejjednodušší, začít s pozitivním myšlením. Byla to velká móda, tak jsem začala dřít a strašně pozitivně myslet, ale výsledek se ani po půl roce dřiny a odříkání, nedostavoval. Při pokusu o meditace jsem měla víc pitomých myšlenek, než obvykle. A tak to šlo několik let, protože se přece hned po prvních 20 letech nevzdám. A vesmír se slitoval,a poslal mi Táňu. Najednou jsem tady mohla, úplně volně panikařit, hysterčit, smát se, plakat, pochybovat. Jeden den se vznášet, a druhý padnout na zadek, a nic nebyla chyba nic nebylo špatně. Všechno bylo dobře a všechno je dobře. A jako bonus jsem dostala obrovskou podporu od vás všech. Síla, hloubka citů, emocí, příběhů a zkušeností, sdílená s otevřeností a láskou, překonala všechna očekávání. Moc všem děkuju a jsem ráda, že to nekončí, a můžeme být dál ve spojení a můžeme se taky někdy potkat. Děkuju Táňo, jsem št’astná a vděčná, že tady můžu být.    Jitka

  Chcem sa poďakovať Táničke za projekt. Viem, že som sa našla rýchlo a prežila menej pochybností, ale to nebolo to hlavné, prečo som tu. Ešte potrebujem nájsť cestu, kam sa mám ďalej uberať, čo ďalej so svojím životom. Na to som celkom ešte neprišla, ale viem, že to niekde za rohom čaká. Odpoveď je niekde vo mne, a ja verím, že aj vďaka onlinu ju dokážem objaviť. Som rada za kontakt na fb, ten to istí…    Mirka

  Ahoj holky a Táničko, děkuji vám za krásné dny, kdy jsem našla velkou část sama sebe. Je úžasné, jak je člověk najednou klidný a dokáže se posouvat oproti dřívějšímu stavu mílovými kroky vpřed. Jsem ohromená, jak znalost ostatních stylů opravdu vede k respektu druhých. Vždy mě iritovalo plno věcí z jiných stylů, ale teď si prostě říkám, ony to tak mají, tahle je prospěšná světu tak a tak a tahle je inspirující tak a tak. Je to taaaak ulevující a osvobozující. Táni děkuji za úžasnou techniku poznání a všem holkám za sdílení, slibuji, že se ve svém sdílení zlepším. Mám vás všechny ráda.    Anděla

 • Všechny krásné duše, děkuju za ohromnou vlnu vitality, kreativity, informací, sdílení, pocitů, krásné komunikace, humoru a pestrosti osobností. Tají se mi dech nad tím, kolik krásy je v lidech, v ženách. Ve všech obdobích života. Krása je v setkáních a náš kurz je jedno veliké setkání . Děkuju i za nemoc, během které jsem měla čas. Ne- moc znamená, že člověk nemá moc, nemůže. Nemůže dělat práce, na které je zvyklý, nemůže dělat to, co se od něj jako od zdravého očekává, nemůže chodit do práce…a tak přemýšlí, co bylo špatně, co bylo dobře, co změnit ve stereotypech, v prostředí, v sobě. A tak sdílím, že jsem přijala právě v tuto dobu NÁDHERNÝ DAR v laskavém, svobodném, přátelském duchu všech rozhovorů, videí, meditací… Mám ráda slovo poznání. Poznání nás zbavuje strachu z nových věcí, situací a nevím, čeho všeho. Táňa nám připravila celou náruč krásného poznání v souvislostech. DÍÍÍK, Táňo.    Eva

  Wau, je to až k nevíře, jak rychle to uteklo! Táňo děkuji za kurz, bylo to „výživné“, hodně hluboké a rozhodně zajímavá zkušenost se v sobě takto „hrabat“ Jsi skvělá v tom co dělᚦ    Renata

  Táňo, tomu říkám skvěle odvedená práce. Tvůj kurz jsem si vybrala jako dárek ke svým 40. narozeninám a jestli jsem před tím zvažovala, jestli to není náhodou moc drahé a nevyhazuji peníze oknem, tak teď musím říct, že je považuji za jednu z nejlepších investic. Všechny informace zpracovávám, sundavám ze sebe slupky jak cibule a jdu do hloubky. A přestože kurz končí, spousta věcí stále ještě vyplouvá na povrch a myslím, že ještě nějakou dobu bude. Musím říct, nejvíc jsem se těšila na druhou část, až zjistím co jsem zač. Ale bez té první části, kdy člověk pátrá po své minulosti, loví střípky z paměti, by to vlastně vůbec nešlo. A pak, zjištění jak zajímavé je poznat i ostatní styly. Najednou vidím víc do hloubky i těm okolo sebe. A kapitola o talentech.. ani nemám slov, prostě to nejlepší nakonec.. Děkuji, děkuji a znovu děkuji.    Michaela

 • Moc bych ti chtěla Táni poděkovat za celou tuhle cestu. A vám všem za podnětné sdílení. Nikdy bych neřekla, co se v takhle krátké době může všechno změnit. Bude to už víc než dva roky, co jsem nastoupila na cestu opravdu intenzivního seberozvoje. Znáte to – meditace, knihy a další knihy, videa, semináře, metody, duchovní učitelé. Posunula jsem se ohromně, vyčistila spoustu starých programů, změnila pohled na Vesmír. Přišla jsem na to, že jsem málo ženská. Následovaly dlouhé bílé sukně (oblékané přes hlavu kvůli toku energie :-D), další meditace, další duchovní učitelé a další knihy. A pak BUCH. Přišla Táňa. :) :) Pro mě už to bude vždycky období před Táňou a po. Došlo mi to. Nemohla jsem se cítit žensky, protože ten jediný způsob, který je v souladu s mou energií jsem vyškrtla. V dětství a dospívání jsem ho potlačila jako nežádoucí. Nemohla jsem vědět kdo jsem já, protože jsem dělala hlavně to,co jsem si myslela, že mají za správné ostatní.. Když jsem se ke své podstatě (s počáteční neochotou ) dostala, už ji nepustím. Cítím se skvěle. Už vím kdo jsem a cítím se žensky a autenticky. Děkuju Táni, děkuju , děkuju, děkuju :-)    Magdalena

  Milá Táňo, děkuji za skvělý projekt. Už je mi to KONEČNĚ JASNÉ:-) Měla jsem tady sepsaný sáhodlouhý text, ale nějakou chybou se mi to smazalo, a protože jsem sporťačka a už zase musím letět, a taky mě nebaví psát stejnou věc dvakrát, tak jen takto v krátkosti – JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI MOCKRÁT:-)    Zuzana

  Co mi tento úžasný projekt dal? Nový pohled na ženy, radost z nákupů, nová přátelství, terapeutické sdílení, větší zájem o rodinu a mou historii, pozornost věnovanou jen mně. Naučil mě vnímat své pocity a vliv oblečení. Ujistil mě, že jsem v pořádku, i když nerada vařím a uklízím, že i přesto jsem skvělá žena. Dodal mi sebevědomí, chuť zkoumat okolní lidi a chápat jejich pocity. Zájem o hadry….. a mohla bych psát dál… Byla a je to cesta vášně, strhující, vyčerpávající, bolestná,radostná, osvobozující, nekončící… Je to nový začátek, nový život….s větší radostí a naplněním…jen najít ten svůj talent a mám vyhráno. Moc děkuju Táničce a všem, co jí pomáhali projekt vytvořit, jste úžasní a měníte svět. Slovy se to nedá ani popsat. Dík patří i vám, všem ženám, co jste tady sdílely, bylo to velmi podporující, léčivé, bezpečné prostředí… Mám vás všechny ráda.    Jana

CHCI VSTOUPIT

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

1. Jaký je rozdíl mezi seminářem a online konzultací?

Obsahově je seminář i online konzultace velice podobná, pouze forma se liší. Seminář Móda a Duše je dvoudenní živá akce, která probíhá o víkendu vždy od 9,30 - 18 hod. Online konzultace Móda a Duše naopak probíhá pouze přes internet. Obsahuje 22 videí, 22 úkolů v PDF sešitech a 3 meditace, všechny dostupné v členské sekci, ke které se můžete kdykoliv vracet a dopilovávat tak vše, co jste ještě nestihly aplikovat v praxi.

2. Dokážu po zhlédnutí videí určit, jaký jsem styl a co mi opravdu sluší?

V první části online konzultace procházíme do hloubky vaše dětství, které nám pomáhá právě při odhalení vašeho osobního stylu. V druhé části je podrobné představení jednotlivých stylů, během kterého byste se už měly dousadit a nalézt svůj styl. V poslední třetí části se pak dozvíte, co který styl nosí za oblečení, jaké boty, kabelky, šperky, účesy, líčení a barvy používá. Navíc u každého videa, které trvá cca 10-30 min., jsou PDF sešity, ve kterých jsou připraveny úkoly, většinou otázky, které vás také povedou k objevení vašeho stylu. Pokud byste se stále cítila nejistě, můžete se kdykoliv (pokud jste si konzultaci zakoupila do 4.10.) ptát Táni v komentářích pod videi a ona vám poradí. V komentářích navíc můžete společně komunikovat a sdílet svoje pocity s dalšími účastnicemi a navzájem se tak podporovat.

3. O čem jsou videa v členské sekci? Není to jenom teorie?

Všech 22 (potažmo 24, pokud máte variantu Talent) videí je koncipováno velice prakticky a nové informace většinou můžete okamžitě aplikovat v praxi. Vaše duše se rozzáří, což kromě vás pocítí jistě i vaše okolí :) Videa fungují na podobném principu, jako když Táňa pracuje s klientkou na osobní konzultaci. Veškeré informace, které vám předává, vycházejí z jejích 30 letých zkušeností, kdy pracovala jako módní návrhářka a 20 letých zkušeností z osobních konzultací s jednotlivými ženami.

4. Co když nebudu mít čas dívat se každý den na videa?

Videa máte v členské sekci k dispozici napořád, můžete se k nim vracet a sledovat je vždy podle svých časových možností.

5. Nebo co když nebudu mít čas plnit úkoly k videím?

Věříme, že samotné sledování videí vás natolik pohltí, že úkoly, které vám zaberou cca 15 minut, vás budou naopak velice bavit. Pokud byste opravdu neměla čas, opět se k nim můžete vracet a vyplňovat je zpětně.

6. Kdy si můžu online konzultaci koupit?

Online konzultaci Móda a Duše si můžete zakoupit kdykoliv. Vstup do členské sekce není časově omezený a můžete se tak zapojit opravdu kdykoliv. Výjimkou je zvýhodněný vstup do 4.10. s bonusy. Bonusy obsahují 1. Dotazy na Táňu členské sekci (což jinak bohužel nepůjde, Táňa má od 6.10. - 30.10. plně vyhrazený čas pro účastnice online konzultace a je jim plně k dispozici) a 2. je cena varianty Móda a Duše Talent za 5990 Kč (místo 7990 Kč).

7. Jaké technické vybavení potřebuji, abych se mohla do online konzultace Móda a Duše zapojit?

Potřebujete pouze připojení k internetu. Po zaplacení objednávky vám na email přijdou přístupové údaje do členské sekce (při zakoupeném programu do 30.6.2019) a přístup do členské sekce (zakoupeno od 1.7.2019) , kam se můžete přihlašovat kdykoliv během dne a sledovat jednotlivá videa. Pokud byste měla jakýkoliv problém, nevěděla si rady, obraťte se prosím na support@tanahavlickova.cz

8. Nejde mi odeslat objednávku, co mám dělat?

Napište prosím email na support@tanahavlickova.cz a společně to vyřešíme :)

9. Kde si mohu program objednat?

Pokud si chcete zakoupit balíček Móda a Duše ZÁKLAD nebo TALENT, objednat si ho můžete po ZDE >>

CHCI VSTOUPIT