Móda a Duše – Nejčastěji kladené otázky

1. Jaký je rozdíl mezi seminářem a online konzultací?

Obsahově je seminář i online konzultace velice podobná, pouze forma se liší. Seminář Móda a Duše je dvoudenní živá akce, která probíhá o víkendu vždy od 9,30 - 18 hod. Online konzultace Móda a Duše naopak probíhá pouze přes internet. Obsahuje 22 videí, 22 úkolů v PDF sešitech a 3 meditace, všechny dostupné v členské sekci, ke které se můžete kdykoliv vracet a dopilovávat tak vše, co jste ještě nestihly aplikovat v praxi.

2. Dokážu po zhlédnutí videí určit, jaký jsem styl a co mi opravdu sluší?

V první části online konzultace procházíme do hloubky vaše dětství, které nám pomáhá právě při odhalení vašeho osobního stylu. V druhé části je podrobné představení jednotlivých stylů, během kterého byste se už měly dousadit a nalézt svůj styl. V poslední třetí části se pak dozvíte, co který styl nosí za oblečení, jaké boty, kabelky, šperky, účesy, líčení a barvy používá. Navíc u každého videa, které trvá cca 10-30 min., jsou PDF sešity, ve kterých jsou připraveny úkoly, většinou otázky, které vás také povedou k objevení vašeho stylu. Pokud byste se stále cítila nejistě, můžete se kdykoliv (pokud jste si konzultaci zakoupila do 4.10.) ptát Táni v komentářích pod videi a ona vám poradí. V komentářích navíc můžete společně komunikovat a sdílet svoje pocity s dalšími účastnicemi a navzájem se tak podporovat.

3. O čem jsou videa v členské sekci? Není to jenom teorie?

Všech 22 (potažmo 24, pokud máte variantu Talent) videí je koncipováno velice prakticky a nové informace většinou můžete okamžitě aplikovat v praxi. Vaše duše se rozzáří, což kromě vás pocítí jistě i vaše okolí :) Videa fungují na podobném principu, jako když Táňa pracuje s klientkou na osobní konzultaci. Veškeré informace, které vám předává, vycházejí z jejích 30 letých zkušeností, kdy pracovala jako módní návrhářka a 20 letých zkušeností z osobních konzultací s jednotlivými ženami.

4. Co když nebudu mít čas dívat se každý den na videa?

Videa máte v členské sekci k dispozici napořád, můžete se k nim vracet a sledovat je vždy podle svých časových možností.

5. Nebo co když nebudu mít čas plnit úkoly k videím?

Věříme, že samotné sledování videí vás natolik pohltí, že úkoly, které vám zaberou cca 15 minut, vás budou naopak velice bavit. Pokud byste opravdu neměla čas, opět se k nim můžete vracet a vyplňovat je zpětně.

6. Kdy si můžu online konzultaci koupit?

Online konzultaci Móda a Duše si můžete zakoupit kdykoliv. Vstup do členské sekce není časově omezený a můžete se tak zapojit opravdu kdykoliv.

7. Jaké technické vybavení potřebuji, abych se mohla do online konzultace Móda a Duše zapojit?

Potřebujete pouze připojení k internetu. Po zaplacení objednávky vám na email přijdou přístupové údaje do členské sekce (při zakoupeném programu do 30.6.2019) a přístup do členské sekce (zakoupeno od 1.7.2019) , kam se můžete přihlašovat kdykoliv během dne a sledovat jednotlivá videa. Pokud byste měla jakýkoliv problém, nevěděla si rady, obraťte se prosím na support@tanahavlickova.cz

8. Nejde mi odeslat objednávku, co mám dělat?

Napište prosím email na support@tanahavlickova.cz a společně to vyřešíme :)

9. Kde si mohu program objednat?

Pokud si chcete zakoupit balíček Móda a Duše ZÁKLAD nebo TALENT, objednat si ho můžete po ZDE >>

CHCI VSTOUPIT