STYLOVÁ  DUŠE

online terapie

s účastí TÁNI HAVLÍČKOVÉ

Spojení dvou úspěšných projektů
STYLOVÝ KLÍČ a MÓDA A DUŠE

Základní stavební kameny, na kterých se staví celá následující stavba a tou stavbou jste vy, váš styl, styl vašeho partnera, styl vašich dětí a styl vašich přátel.
Bez toho, aniž byste pochopily tuhle vzácnou metodu OCTO CODES, budete pořád tápat a hledat samy sebe v té pravé podobě.

Využijte této jedinečné nabídky,
ceny 8.000 Kč  (pův. cena 13.435 Kč)
za oba náročné projekty.

Objevte, v čem jste výjimečná, v čem se lišíte
od ostatních, co je vaší přirozeností...

Naučím vás být krásné nejen uvnitř,
ale podpořit vaši vnější krásu harmonickým zevnějškem.

Ne vždy jsem se chovala jako já... někdy jsem hrála role podle lidí, kteří byli vedle mě, jindy jsem se přizpůsobovala situaci, takže jsem taky nebyla za sebe, někdy jsem potlačila své vlastní potřeby, protože ty zrovna ve společnosti, ve které jsem se pohybovala, nebyly dost žádoucí, natož obdivované :).

Kdybych žila vždy život sebevědomé rebelky... asi bych spoustu těchto životních "přešlapů" zvládla prožít jinak. Ne - samozřejmě u mě nehledejte pocity viny, naopak - jsem nesmírně vděčná za všechny zkušenosti, protože jak víte - tím naše duše zraje a roste duchovně a taky se my stáváme moudřejšími a zralejšími.. což se mi nakonec taky přihodilo :).

CHCI VSTOUPIT

Čím více z vás bude znát tuhle úžasnou a nadčasovou metodu, tím se bude moci naše společnost uzdravovat. A to je mým neskromným cílem.

Před třemi léty jsem v Brně poprvé předstoupila před pětačtyřicet žen na svém prvním semináři Stylový klíč. Samozřejmě jsem do té doby udělala několik přednášek, ale ty trvaly tak dvě, tři hodiny, nikoliv dva dny... Byla to pro mě velká premiéra a přiznám se, že jsem tu noc před seminářem moc nenaspala. Cítila jsem ohromný příval energie a v hlavě se mi neustále přehrávala  témata a věty, o kterých jsem věděla, že je budu další den říkat těm ženám, které na seminář přišly.

Od této chvíle uplynuly tři roky... seminářů jsem měla po celé republice pětačtyřicet - od Bratislavy, přes Humpolec, České Budějovice, Plzeň, Ostravu, Hradec Králové.. a samozřejmě Prahu, kde jsem již zakotvila.

Jak poznat, že to, co žiju, opravdu jsem.

Čteme různé časopisy Žena a život, Vlasta, Květy, Blesk, iDnes, Hospodářské noviny, Elle, Harpers bazar, Psychologie, Meduňka, Regenerace….v každém z nich jsou informace, které vám říkají: jen my to máme správně, takhle, jak to děláme my - tak je to dobře, dělejte to stejně jako my a budete šťastné. Bohužel jsou v každém časopise a novinách ty informace naprosto protichůdné.

My lidé milujeme, když máme něco společného… proto si kupujeme ty časopisy, sledujeme filmy a radujeme se, když tam má někdo něco stejného jako to máme my… pak přichází ta krásná chvíle souznění - mám to dobře. Nejsem divná. Jsem jako ostatní.

Vědomí, že nejsme sami, kdo má nějaké pocity a rituály, nám dává nezbytný pocit sounáležitosti a pocit sebedůvěry. Říká nám to, že nejsme divné.

V každém časopise je ovšem něco jiného a my ani při nejlepší vůli nestíháme dělat všechno - být krásně učesaná a oblečená, mít napečený vlastní chleba, věnovat se celý víkend dětem, být samozřejmě skvělou a znalou milenkou, meditovat, cvičit jógu a mít nalakované a vždy upravené nehty….

Jednou z nejpodstatnějších věcí mé metody je - a to vysvětlení souvislosti našeho konkrétního typu s trigramy I-Tingu. V projektu on-line semináře s názvem STYLOVÝ KLÍČ - najdete další informace - nejen fascinující vysvětlení souvislostí vašeho typu s dávnou filozofií ze starobylé Číny.

i-ting-01

Moje metoda osmi stylových typů OCTO CODES vycházející z pět tisíc staré čínské Knihy Proměn, vám umožní nahlédnout do výjimečnosti každého z osmi osobnostních profilů a vy pochopíte, že nejsme stejní.

Naopak - jsme nádherně rozdílní.

Pokud pochopíme všech osm typů, tak se stanou dvě důležité věci.

Jednak nalezneme svou smečku - a zjistíme, že existuje jedna osmina na světě , která to má naprosto stejně, jako to máme my.. a to přináší obrovské osvobození, pocit sounáležitosti, rozleje se ve vás nekonečný pocit klidu a míru, pocítíte narůstající a už nikdy nemizící sebedůvěru, změní se váš niterný svět plný pochybností ve svět radosti, zdravé sebedůvěry a naleznete hluboký pocit klidu a míru v sobě.

Jednak pochopíte ostatní a přestanou vás iritovat, přestanete s nimi soupeřit, obávat se jich, stranit se jich, přestanou vám vadit, přestanete je nesnášet a začnete je chápat, rozumět jim a … milovat je.

CHCI VSTOUPIT

Každý osobní styl je výjimečný a přesto má mnoho společných prvků
ve své stylové skupině.

Naučíte se chápat, proč to ostatní mají přesně takhle a ne jinak, uvidíte, že jejich odlišnost není ohrožující ani následováníhodná. Naopak - pochopíte, že každý z osmi typů je vybaven určitými specifickými vlastnosti - talenty - které ostatní typy nemají vůbec, nebo je mají v menší míře, nebo je neradi používají… Pochopíte, že každý typ je vybaven právě takovými vlastnostmi, které potřebuje k tomu, aby mohl vykonávat svou práci nejlépe, jak umí.

Náš styl souvisí i s naší prácí. Práce je pro člověka spirituální potřeba. Nic jiného nás tak neobohacuje, neposouvá, nemění a nerosteme díky tomu, jako díky práci, kterou milujeme a děláme srdcem, protože právě svou prací pomáháme ostatním s tím, co oni neumí tak dobře jako my, právě svou prací naplňujeme poslání, to, proč jsme na tento svět přišli právě v této inkarnaci v tomto těle, v tomto specifickém talentu. Naše práce je službou ostatním. Práce je pro nás hluboké naplnění svého bytí a práci, kterou děláme pro ostatní, rosteme a zvyšujeme si vlastní vibrace.

Nalezením svého osobního stylového profilu se vám ujasní oblast vašeho talentu - a pochopíte, že práce není možná to, co vám doporučila maminka, abyste vystudovala - ale to, co cítíte v hloubce svého srdce jako nehmotnou touhu, které zatím nevěříte.

Pochopení ostatních už není jen tolerance, ale RESPEKTOVÁNÍ.

Pokud začneme druhé respektovat - protože pochopíme jejich odlišnost a přestaneme s ní soupeřit - přichází do našeho života bezpodmínečná láska, stáváme se bytostmi světla a lásky.

Dodržujeme něco, co už dávno nefunguje

Jediný způsob, jak změnit společnost, je začít u sebe. Naučit se být sebevědomou bytostí, která si umí vládnout sama, která pochopí, jak my lidé fungujeme, jak jsme ve svých rozdílech krásní a ojedinělí.

Móda tady byla je a bude. Nezmizí ze světa, ale můžeme se konečně naučit chápat ji nikoliv jako diktát, ale jako součást sebe sama. Najít si podle svého stylu přesně to, co vám sluší, v čem se cítíte dobře a u toho už zůstat na celý život. Tohle nádherné zjištění vám umožní mít ve své skříni jen to, co opravdu budete nosit.

Pochopením metody OCTO CODES dosáhnete lepšího uspořádání nejen vaší šatní skříně, ale i domácnosti.  Začneme šetřit nejen své finance, ale i zdaleka nikoliv nevyčerpatelné zdroje naší Matky Země, protože se budete umět vyhnout nákupům typu „pokus-omyl“. Velkým přínosem bude také úspora času, protože budete-li se umět přiřadit k určitému stylu, ke kterému patří určité vzory a barvy i střihy, které vám sluší, věřte, že návštěva obchodního centra bude časově výrazně snížena. Čas – tuto nevratnou komoditu, pak můžete využít na to, co vám dělá opravdu dobře a co ve svém životě dělat chcete 🙂

Pochopením svého stylu totiž můžeme změnit svět

Protože když to pochopíme my, budeme své děti vychovávat jako svobodné bytosti, nebudeme v sobě neustále obnovovat pocity viny za to, že jsme nedostateční, že něco neumíme, zatímco druzí to umí a oni mají stejný pocit nedostatečnosti a pochyby o sobě… protože neumí to, co umíme my… Věčné kolečko pochyb a pocitů viny, které nikdy nezmizí, pokud nepochopíme svou odlišnost a nezačneme si jí vážit a naplňovat svůj talent, své poslání na tomto světě.

Tak pojďme do toho. 
Změňme společnost a začněme právě teď.

 Tento projekt pochopení ostatních může vést ke změně společnosti. 
A ke spojení nás všech, propojení všech našich talentů… nechme je rozvíjet a přestaňme se snažit o dosažení jednoho jediného ideálního robota, který bude dělat to nejlepší ze všech osmi typů… to není člověk, to je opravdu robot.

Važme si našeho krásného a měnícího se lidského potenciálu, který každému z nás byl dán v jedné z osmi vibračních rozmezí… a zvyšujme svoje vibrace, rozšiřujme právě náš talent, pomáhejme ostatním s tím, co oni nedokážou tak dobře jako my. 
Naučme se vážit si jeden druhého v jeho krásné originalitě a odlišnosti. A k tomu vede tento projekt.

Jsem ráda, že jste to právě vy - vy, která přispíváte k tomu, že je naše společnost a náš národ silnější,sebevědomější a zralejší. Děkuji vám a těším se na setkání na webinářích nebo u vás v počítači při sledování tohoto projektu.

CHCI VSTOUPIT DO ON-LINE KONZTULTACÍ

ON-LINE KONZULTACE MÓDA A DUŠE s účastí
TÁNI HAVLÍČKOVÉ bude otevřena 9.3.2018

BALÍČEK Móda a Duše + Stylový klíč obsahuje:

1) Část Stylový klíč
členská sekce dostupná navždy  nulté video on-line semináře Stylový klíč • 15 videí on-line semináře Stylový klíč

2) Část Móda a Duše ZÁKLAD
členská sekce dostupná navždy • 22 videí rozdělených do 3 částí - DĚTSTVÍ, 8 STYLŮ, ŠATNA   22 PDF sešitů s úkoly pro každý den  3 meditace - Odpuštění, Šatna snů, Propuštění všeho nepotřebného    2 videa na téma talentu • 1 meditace na talent • dotazy na Táňu v členské sekci

Cena za balíček je   6.612,- Kč + DPH   (8.000,- Kč s DPH)

(Původní cena programů je  13.435 Kč s DPH - ušetříte 5.435 Kč s DPH.)

CHCI VSTOUPIT DO ON-LINE KONZULTACÍ

Pokud již on-line seminář STYLOVÝ KLÍČ máte, můžete si objednat pouze on-line konzultaci Móda a duše:

BALÍČEK Móda a Duše ZÁKLAD obsahuje:

1) Část Móda a Duše ZÁKLAD
členská sekce dostupná navždy • 22 videí rozdělených do 3 částí - DĚTSTVÍ, 8 STYLŮ, ŠATNA   22 PDF sešitů s úkoly pro každý den  3 meditace - Odpuštění, Šatna snů, Propuštění všeho nepotřebného    2 videa na téma talentu • 1 meditace na talent • dotazy na Táňu v členské sekci

2) nulté video on-line semináře Stylový klíč 

Cena za balíček je   4.950,- Kč + DPH   (5.990,- Kč s DPH)

(Původní cena programů je  7.990 Kč s DPH - ušetříte 2.000 Kč s DPH.)

CHCI VSTOUPIT DO ON-LINE KONZULTACE

WEBINÁŘ z 19.2.2018

Záznam webináře s Táňou Havlíčkovou
na téma JAK SE LÉČÍ S OCTO CODES?
si můžete     PŘEHRÁT  ZDE >>

WEBINÁŘ z 21.1.2018

Záznam webináře s Táňou Havlíčkovou
na téma VNITŘNÍ OPRAVDOVOST
si můžete PŘEHRÁT  ZDE >>

CO NA TO ŽENY, KTERÉ UŽ KONZULTACI ABSOLVOVALY?

 • Děkuju Táničce za úžasný program… Táni dva dny před začátkem tohoto onlinu jsem slyšela o tvojí metodě poprvé a byla z ní TAK nadšená! Prostě co člověk potřebuje, to k němu přijde. Myslím, že mě nejvíc zaujalo vlastně to, že máme něco společného a dneska už vím co ??? Z celého srdce děkuju..    Klariel

  Krásný den Táňo, moc děkuju za všechno. Skutečně měníš životy. Dala jsi nám obrovský dar, a tím je, že nacházíme samy sebe. Je to jako najít cestu z mlhy na slunce. Čeká mě ještě hodně práce s mojí avantgardou, ale moc si to užívám a jsem najednou svobodná. A i když mám zatím stejný šatník, tak lidi okolo tu změnu cítí a chovají se jinak. Mám pocit, že se najednou na mě někteří dívají s nejistotou, jakoby říkali, vypadá jako Jitka, ale je to fakt ona? Překvapuju i sama sebe, a je to nádherný pocit. Najednou jsem to opravdu já. Konečně vím kam jdu, a možná, taky proč. Děkuju taky vám děvčata,za podporu, porozumění, sdílení, humor, kreativitu a laskavost. Budete mě chybět, i když fb to jistí.    Jitka

  Táni, moc děkuji a děkuji vám všem a hluboce se klaním před tímto projektem. Nikdy jsem si nemyslela, že během tak krátké chvíle budu mezi skupinou tolika žen a budu si připadat, jako že jsme jedna velká rodina, která se navzájem toleruje, podporuje a motivuje. Nádherný projekt, jsi úžasná žena, tolik moudrosti, nadhledu a smyslu v dnešním světě přetíženém informacemi… Jsi takový průvodce k naší duši. Už teď vím, že má pro mě velký smysl pokračovat dál a moc se těším. Přeji krásný život všem, plný snů, vizí, radosti a naplnění :-)    Alenka

  Táňo DĚKUJU za všechno! Tvojí práci sleduju celkem dlouho, ale otevřeně přiznávám, že na kurz ani online se mi moc nechtělo. Vždycky sem měla trochu pocit hrnutí, na mě moc velkej nášup superlativ, online marketingových taktik a hlášek motivačních koučů, se kterými se teď roztrhl pytel… Ale dneska jsem moc ráda, že jsem tenhle bloček v sobě rozpustila, přihlásila se sem a rozhodla se všemu bez předsudků otevřít. Ostatně tvoje propojení módy s energetickými principy vesmíru, mi přišlo natolik zajímavý a přitažlivý, že stejně nešlo odolat! :-) :-) A tady jsem poznala, že za tím „marketingem“ napovrchu, je zdravá podstata a skvělá ženská, která to má srovnaný nejen v hlavě…ale hlavně v srdci, která to, co umí, chce rozdávat pro lepší svět. Která je sice tvrdšího kalibru (což mě tedy vůbec nevadí, právě naopak), a přesto umí být laskavá, velkorysá a podporující. Taky jsem pochopila něco o egu, sebevědomí, osobních hranicích, hospodaření s energií a schopnosti nejen svůj talent rozpoznat, ale umět ho i „prodat“. To moc neumím, a to jsem si, krom samotné podstaty programu, odnesla jako velkej bonus!    Jana

  Táňa byla úžasná, vše perfektně vysvětlila a její "naciťování" se mi moc líbilo. Po semináři se cítím opravdu skvěle, chápu líp sebe a snad i okolí a mám pocit, že i vztah s mami se posunul k lepšímu.. šířím "osvětu" o energiich :) Ráda bych šla na nějaký pokračovací seminář.    Eva

 • Milá Táňo, chtěla bych Vám velice poděkovat za ten seminář - včera jsem dokončila posledním Vaším videem :-). Je to naprosto úžasná věc a nelituju, že jsem se do toho pustila. Pak je taky v průběhu semináře hlavní, že každý styl je na 1 den. A fakt to "prožití" každého stylu je asi největším plusem tohoto semiáře :-). Vytřídila jsem oblečení - a hlavně - šuplík mých "šperků" - to bych Vám přála vidět ten mazec, co jsem za celé roky nahromadila - a pak tu hromádečku věcí, které opravdu nosím. Musím se tomu smát. Také je velmi zábavné vidět najednou svět kolem sebe jinýma očima :-). Takže se mi velmi ulevilo a velmi se bavím! Ještě jednou Vám tedy ze srdce děkuji za tento báječný projekt a velice se těším na setkání s Vámi.    Zuzka

  Táňo, holky, děkuju! Moc mi to dalo, něco i vzalo :-) a dávat a brát bude dál, ale vždycky jen to, co má! Byla a je to jízda! Díky!    Monika

  Táni, moc děkuji :-) Díky za to, že jsem prošla i seminářem s tebou, zde mi vše zapadlo do puntíku :-) Dnes jsem se dívala u Bati po tygrových lodičkách, zaujaly mě šperky. Výrazný náhrdelník, kterého bych si dříve nevšimla. Ve videu jsi ukazovala prsten, myslela jsem, že tohle není pro mě :-) Začínám hledat věci výrazné, které září :-) a pokud se to někomu nelíbí, jeho problém, já to tak mám :-) Jsem vděčná, že jsem udělala toto rozhodnutí a šla do online kurzu. Děkuji moc za to,co pro nás všechny děláš :-) Děkuji holkám za krásné příběhy, byla to síla :-) Ať se vám všem daří :-) a hodně štěstí :-)    Jindřiška

  Táni, děkuji za tento seminář, tuto cestu, kterou jsi nám ukázala. My jsme si ji musely vyšlapat samy, ale ty jsi nás na ní navedla a pomáhala jsi nám se na ní držet. A my jsme šlapaly a šlapaly :), Některá rychleji, některá pomaleji. A bylo úžasné, že jsme si vlastně začaly pomáhat˘ . A já cítím velký posun dopředu, určitou transformaci.    Helena

  Chcem sa poďakovať Táničke za projekt. Viem, že som sa našla rýchlo a prežila menej pochybností, ale to nebolo to hlavné, prečo som tu. Ešte potrebujem nájsť cestu, kam sa mám ďalej uberať, čo ďalej so svojím životom. Na to som celkom ešte neprišla, ale viem, že to niekde za rohom čaká. Odpoveď je niekde vo mne, a ja verím, že aj vďaka onlinu ju dokážem objaviť. Som rada za kontakt na fb, ten to istí…    Mirka

  Okázalý bonus jsem s radostí a jak lehce vyměnila za ležérně-hvězdný a vše si dosedlo a doklaplo mi spousta věcí. Ještě bych chtěla víc do hloubky informace o všech typech, abych mohla určit své blízké. V neděli jsem určila svého elegantního skoro tchána a najednou je vše jednodušší. Už to není despota, co řeší pozdní příchod o minutu, ale prostě jen elegantní muž, co to tak má. :)    Soňa

 • Krásné ženy, bylo to tu s váma skvělý, inspirující, smutný i veselý a silný. Díky, díky, díky. Děkuju i sobě, že jsem správně vycítila, že do toho mám jít, ač vedu poměrně spokojený život, ale stejně ještě hledám tu třešničku. A teď konečně vím, jak k ní. A je nejvyšší čas k ní vyrazit! Bude to teď těžší, bez Táni za zády, ale když ztratím směr, což se mi, jak se znám, může stát klidně hned zítra, tak je tu ještě ta sociální síť, co ji tak nemám ráda, ale kvůli vám tam budu nakukovat a dál udržovat tohle jedinečný spojení. Takže konec teorie, je čas to pořádně rozjet, těším se na to! P.S.: sebedůvěra pracuje – dnes jsem byla na jednom školení a obvykle se nejsem schopna cizí přednášející autority na nic zeptat, ale tentokrát jsem se několikrát odvážila, a to jsem byla vyzbrojena jen správnými botami a šperky, co teprve dokážu, až budu komplet!    Jana

  Milá Táňo, těžko hledám slova… Já jsem tak nějak tušila, že to bude síla, ale že až tak!.. Jsem nesmírně vděčná za tuto zkušenost. Tvoje metoda má dalekosáhlý dopad, já nepochybuju o tom, že brzy prorazí do světa – přeju to nejen tobě, ale nám všem na celé planetě, protože to je to o co tu jde – přes přijetí sebe, respekt k sobě a ostatním tvořit život… Patří ti můj velký obdiv, úcta a poděkování za to,co děláš. Milé ženy, je mi ctí být součástí této úžasné naší smečky (záměrně nepoužívám minulý čas..), děkuji za všechna ta krásná,upřímná sdílení… Ať máme všechny dost sil pokračovat na této objevné cestě, radovat se a zářit… DÍKY!    Zdeňka

  Úžasné krásné ženy, milá Táňo, moc děkuji, že jsem tu s vámi mohla být. Byly jste všechny moc skvělé a inspirující. Vaše dojemné příběhy nad kterými mi ukápla nejedna velká slza. Možná neumím psát tak dojemně, ale někdy je pro mne hodně těžké vyjádřit slovy to, co cítím uvnitř. Jsem spíše velká pozorovatelka Dnes musím poděkovat i sama sobě, že jsem v sobě našla vůbec tu odvahu a přihlásila se do tohoto skvělého projektu.    Iva

  Velké díky Táně za úžasný projekt, který otvírá cestu k pochopení – i mezi absolutně protikladnými energiemi… a stejně velké díky vám všem, nádherné ženy a dívky, protože bez vašeho sdílení bych na spoustu věcí vůbec nepřišla :-) DĚKUJI :-) :-) :-)    Lída

  Milá Táni, uběhlo to tak strašně rychle, ani se mi nechce věřit! Moje duěe se moc trápila. (ještě se trosku trápí) A já jsem diky tobě udělala takovou velikááánskou bilanci. V tichosti jsem prošla všechny sféry mého života: vztahy, rodinu, práci, volný čas, svou vlastní osobu jako takovou z pohledu vizáže a charakteru. Uvědomila jsem si jak, jsem nechala zadupat svou krásnou duši, dnes už jsem si jistá rebelskou. Bude to ještě chvíli trvat než se ta holka uzdravi :-) Táni, poslední dva týdny je okolo mne klid, taková přijemná pohoda. Doma i v práci :-) Jsem šťastná, že jsi vstoupila do mého života, navždy zůstaneš v mém srdci. Děkuji, děkuji, děkuji…. Dekuji i Vám milé spoluhledající, byly jste užasné. Každá z Vás něčim pomohla mé nemocné duši, obdivuji jak jste se otevřely, vzájemně si pomáhaly. Přeji Vám všem hodně štěstí v životě :-)    Renata

 • Táňo, DĚKUJU, byla to skvělá jízda!… Líbilo se mi, každý den se těšit na další díl, byla v tom až seriálová závislost. Jenže to bylo o dost výživnější než Dallas!!! :-) Jdu tu avantgardu s radostí nahodit do života a na plný pecky si jí užít… a moc se těším se na tvoje další projekty. Ať se ti vše daří, ať je ti na světě pěkně!!! :-) A vám holky děkuju na druhou!…za vaši otevřenost, podporu a sdílení. Byly jste skvělé, jedna jak druhá, tak barevný, otevřený, hloubající, tápající, jásající…. tak inspirativní! DĚKUJU!!!    Jana

  Tento kurz předčil má očekávání, šel mnohem víc do hloubky než jsem doufala a jsem za to moc ráda, posunul mě o veliký kus dopředu na cestě k sebepoznání a také k pochopení druhých a světa vůbec. Těším se na další pokračování, které nás ještě čeká v dalších dnech. Stále mi to pořád pomaličku dobíhá a otevírají se další a další vhledy, když přijdu do obchodu s oblečením necítím se již jako ztracená, ale vidím, co je pro který styl zhruba odpovídající a mohu rovnou zacílit k tomu, co mi sedne. Děkuji moc Táně a také všem zúčastněným ženám za inspiraci, sdílení a pomoc v sebeobjevování.    Daniela

  Ahojte krásné ženy, ahoj Táňo, moc vám všem děkuji! Bylo to silné, výživné a až na dřeň, odhalily se mi husté rodové programy…. stálo to za to a těším se, že se dál budeme potkávat na síti a snad i osobně. Ještě pro mne bude třešinka seminář, snad tam většinu z vás potkám. Probouzející se malá velká čarodějnice :-)    Alenka

  Báječné ženy, i já se s dojetím připojuji k hodnocení. Jestli něco někdy předčilo má očekávání, tak tento Tánin projekt. Vůbec jsem netušila, čím vším je moje duše zasypána. Netvrdím, že je teď všechno očištěno a já jen zářím. Ale pochopila jsem spoustu věcí a mám pocit, že jsem hlavně pochopila smysl mého života. A to je ten největší dar, který jsem mohla dostat. Táňo, tvoje metoda má nesmírnou (řekla bych až vesmírnou) cenu, ale to ty víš! Jak by asi svět vypadal, kdyby se s ní mohly seznámit všechny Pozemšťanky? Přeji ti i nám všem, aby se to stalo skutečností. Bylo mi ctí být tady s vámi všemi. :)    Miroslava

  Do kurzu jsem nastoupila dost náhodně. Objevila jsem ho asi týden předem a oslovil mě vlastně i proto, že asi před rokem se mi o Táně zmínila jedna kamarádka. Tak jsem si řekla, že když mě Tána opět oslovila z webináře s Denisou, tak se s ní zkusím seznámit. Prošla jsem si dostupná videa, přihlásila se a jsem tu s vámi. A jsem z toho pořád trochu mimo, pořád ne tak úplně pevná v kramflecích ale nadšená. Musím se s vámi podělit o můj dnešní zážitek. Úplně obyčejný pracovní den, pracovní záležitosti jako jindy. A kolegyně, která mi volá se ptá: "jsi nějak dobře naladěná ,copak se děje?" Nic se neděje, je mi prostě fajn a je to slyšet i na hlase. A proč Vám tuto banalitu píšu?Mám totiž spíše opačné zkušenosti a reakce.Tohle mě fakt překvapilo. Takže díky Táňo, díky děvčata.   Lenka

 • Milá Táňo, včera mi přišla Vaše krásná podepsaná kniha - toho podpisu si velice vážím - a jakmile jsem uspala svého syna pustila jsem se s nadšením do čtení. Protože jsem potřebovala už konečně "vědět", přečetla jsem jí na jeden zátah a musím říct, že je opravdu skvělá. O Vaší metodě mi před několika měsíci povídala kamarádka. Nemohla jsem od toho jejího vyprávění odtrhnout uši a nejradši bych si jí v té chvíli odvezla domů, aby mi vyházela ze skříně všechno - z mých přesně naštosovaných komínků (fakt je mám), co tam nepatří. Už po našem povídání při kojení našich dětí :) mi řekla, že si myslí, že jsem elegantní typ. Nechtělo se mi tomu věřit - já přece taky chodím ve sportovním (no na hory, kde skoro bydlíme, bych těžko šla v lodičkách a šatičkách), taky zkouším křiklavé barvy (jsem přece mladá a očekává se, že si ještě nebudu hrát na dámu), jsem hodně empatická (nejsem studený čumák), věřím na vyšší smysl (že by zase řád?) :) Od té doby jsem přečetla a shlédla všechny Vaše dostupné materiály a nejraději bych se rozjela na Váš seminář, ale zatím jsem máma na full time a moje absence by u syna rozhodně neprošla, takže díky za knížku a jednotlivý popis všech typů, který mi dal jistotu, že do jiného stylu než elegantního se prostě nehodím :) Jen Vám chci říct obrovské děkuji!! Jsem ráda, že je opravdu v pořádku, že chci mít VŽDYCKY upravené ruce a nalíčené oči, VŽDYCKY budu hledat kabelku, která se hodí k botám, VŽDYCKY budu ladit barvy tak, aby přesně seděly k sobě :) Ať na Vás ten nahoře dává veliký pozor, protože Vaše práce je opravdu důležitá.    Lenka

  Milá Táňo, když jsem si poprvé dělala váš test, vyšel mi chaos a já se postupně začala o tuto metodu zajímat. Poprvé jsem byla na křtění knihy v Jičíně, kde jste mi knihu podepsala i s věnováním. Do té doby jsem si myslela, že jsem rebelka. Zeptala jsem se jestli může být rebel s rebelkou. Na vaší odpověď nikdy nezapomenu: "Ano může, ale ty budeš jinová možná romantička?" V tu chvíli se mi změnil život a došlo spoustu souvislostí... přečetla jsem pak vaši knihu a sleduji i další produkty. Chtěla bych, aby se vaše metoda dostala i mezi teenagery, jako jsem já. Moc si vážím toho, co děláte a přeju ať se vše daří, tak jak má.    Anička

  Děkuji, Táňo, že jste :-)! Děkuji za to, co přinášíte a děkuji, že jste autentická :) Moje máma Rebelka, která v mládí šila podle Vašich střihů, si k Vánocům nadělila Vaši knihu. A já jsem díky ní mohla prožít svátky ve Vaší společnosti a nasávat tu sílu a pravdu, která ve Vás je, a která skrze Vás proudí ven. Já jsem jasná Avantgarda. A Váš projekt jsem nazvala i našim projektem, protože to není o Vás, ale o nás jako společnosti, která má na to být svobodná. Děkuji Vám za vše, co s námi sdílíte.    Natálie

  Tato metoda mě posunula k mému zásadnímu životnímu rozhodnutí ohledně práce. Když je člověk jediný, kdo umí určitou věc, tak ji fakt musí dělat! Je také báječné vnímat, když něco řeknou naše děti, kde se zásadně projeví jejich styl, tak se na sebe se ženou jen podíváme a už víme :) Dají se tak uzdravovat celé rodiny, díky moc!    Tomáš

 • Milé krásné ženy, milá Táňo, tisíceré díky Vám všem za všechno, za celé 3 týdny "společného života". Úplně mě pohltil, bylo mi s Vámi krásně, na 3 týdny se pro mě téměř zastavil čas a všechno životně nedůležité šlo stranou…. takže se musím upřímně přiznat, že se i těším, že si po 3 týdnech pořádně uklidím byt a vyžehlím tu haldu prádla :-) Děkuji, děkuji, děkuji z celého srdce Vám všem! Táňo, líbí se mi ti, kteří se nebojí žít svůj sen :) a rádi ho pomůžou žít druhým, pokud chtějí :) Děkuji!    Laďka

  Krásný večer krásné ženy, je mi tu s váma moc fajn. Je hezký číst vaše komentáře a vědět, že tady po té naší krásné republice svítí světýlka v osmi různých stylech dobarvené bonusy. Všechna jsou krásná, originální, nezaměnitelná. A co je vůbec nejlepší, že i když každé svítí a září jinou barvou a chutí, tak se vzájemně úžasně doplňují, harmonizují, tolerují a respektují. Že mezi těmito světýlky, co pochopily smysl Tánina kurzu a moudrosti, se rozlila vlna lásky a pochopení, velká léčivá síla, která proudí do okolí. Děkuju Táňo tobě, že jsi našla svůj talent a předáváš toto učení nám všem, které se chceme najít a pochopit smysl alespoň části našeho bytí. Děkuju vám všem světýlka – krásné ženy – za to, že jste a že jste do toho daly kus sebe, abyste kus sebe, ne-li sebe celou, mohly opět najít. Děkuju, mám vás ráda! :-*    Monika

  Celý tento projekt vnímám jako začátek. Začátek cesty ke spokojenosti své duše.Nebude to cesta lehká(alespoň pro mě) ,možná mě můj egonek bude chtít stáhnout zpět ,ale něco se změnilo a i kdyby to byl jen jiný úhel pohledu na lidi kolem mě a větší pochopení pro to,jací jsou,tak to stálo za to. A je to taky změna pohledu sám na sebe. Uvědomění si,že není třeba žít jen podle představ druhých,že to,že to mám jinak,nemusí znamenat,že to mám špatně. Děkuji Vám všem za vaše úžasné postřehy a příběhy a tobě Táňo za tvé komentáře, na které jsem vždy netrpělivě čekala. :-)    Karla

  Milé souputnice! I já se připojuji k poděkování vám všem za sdílení vašich životních příběhů. Je to tak osvobozující, když si člověk uvědomí, že není divný, že je normální, že všude kolem žijí nádherné ženy, osobnosti a já k nim už také patřím. Do projektu jsem vstoupila vlastně jen díky tomu, že jsem teď doma a abych nějak vyplnila svůj čas. Nečekala jsem vlastně nic. O to víc mě překvapilo, že jsem poprvé samu sebe snad aspoň zahlédla. Každý den jsem se těšila na další podněty, inspiraci, byla to velmi objevná cesta! Děkuji mnohokrát Táně a těším se na další proces… P.S. Jedna malá zajímavost: moje tělo nechce pouštět skoro 3 roky tukové zásoby, zřejmě ochranná vrstva; představte si, že já tady při tom třítýdenním vysedávání u PC shodila kilo!!!    Ála

  Setkání s vámi má pro mne obrovskou hodnotu. Podařilo se mi konečně pochopit svoji matku, uvědomit si, proč se v mém dětství a mládí odehrávaly konflikty s ní. Jsem šťastná, že jsem jí dokázala odpustit. Dívám se teď na ni úplně jinak a s láskou. Také mám radost, že jsem si svoji Hvězdu přece jen uhájila,a že jsem si ji znovu uvědomila. V neposlední řadě jsem dostala od vás dar, kterého se velmi cením. Uvědomění si významu a hodnot našich odlišností.    Pavla

 • Všechny krásné duše, děkuju za ohromnou vlnu vitality, kreativity, informací, sdílení, pocitů, krásné komunikace, humoru a pestrosti osobností. Tají se mi dech nad tím, kolik krásy je v lidech, v ženách. Ve všech obdobích života. Krása je v setkáních a náš kurz je jedno veliké setkání . Děkuju i za nemoc, během které jsem měla čas. Ne- moc znamená, že člověk nemá moc, nemůže. Nemůže dělat práce, na které je zvyklý, nemůže dělat to, co se od něj jako od zdravého očekává, nemůže chodit do práce…a tak přemýšlí, co bylo špatně, co bylo dobře, co změnit ve stereotypech, v prostředí, v sobě. A tak sdílím, že jsem přijala právě v tuto dobu NÁDHERNÝ DAR v laskavém, svobodném, přátelském duchu všech rozhovorů, videí, meditací… Mám ráda slovo poznání. Poznání nás zbavuje strachu z nových věcí, situací a nevím, čeho všeho. Táňa nám připravila celou náruč krásného poznání v souvislostech. DÍÍÍK, Táňo.    Eva

  Wau, je to až k nevíře, jak rychle to uteklo! Táňo děkuji za kurz, bylo to „výživné“, hodně hluboké a rozhodně zajímavá zkušenost se v sobě takto „hrabat“ Jsi skvělá v tom co dělᚦ    Renata

  Táňo, tomu říkám skvěle odvedená práce. Tvůj kurz jsem si vybrala jako dárek ke svým 40. narozeninám a jestli jsem před tím zvažovala, jestli to není náhodou moc drahé a nevyhazuji peníze oknem, tak teď musím říct, že je považuji za jednu z nejlepších investic. Všechny informace zpracovávám, sundavám ze sebe slupky jak cibule a jdu do hloubky. A přestože kurz končí, spousta věcí stále ještě vyplouvá na povrch a myslím, že ještě nějakou dobu bude. Musím říct, nejvíc jsem se těšila na druhou část, až zjistím co jsem zač. Ale bez té první části, kdy člověk pátrá po své minulosti, loví střípky z paměti, by to vlastně vůbec nešlo. A pak, zjištění jak zajímavé je poznat i ostatní styly. Najednou vidím víc do hloubky i těm okolo sebe. A kapitola o talentech.. ani nemám slov, prostě to nejlepší nakonec.. Děkuji, děkuji a znovu děkuji.    Michaela

  Ahoj holky a Táničko, děkuji vám za krásné dny, kdy jsem našla velkou část sama sebe. Je úžasné, jak je člověk najednou klidný a dokáže se posouvat oproti dřívějšímu stavu mílovými kroky vpřed. Jsem ohromená, jak znalost ostatních stylů opravdu vede k respektu druhých. Vždy mě iritovalo plno věcí z jiných stylů, ale teď si prostě říkám, ony to tak mají, tahle je prospěšná světu tak a tak a tahle je inspirující tak a tak. Je to taaaak ulevující a osvobozující. Táni děkuji za úžasnou techniku poznání a všem holkám za sdílení, slibuji, že se ve svém sdílení zlepším. Mám vás všechny ráda.    Anděla

  Tani, ďakujem za všetko. Je to ako návrat domov. Momentálne som rozbitá, ale to sa spraví. Ďakujem. A všetkým vám prajem krásnu ďalšiu cestu..    Eva

 • Moc bych ti chtěla Táni poděkovat za celou tuhle cestu. A vám všem za podnětné sdílení. Nikdy bych neřekla, co se v takhle krátké době může všechno změnit. Bude to už víc než dva roky, co jsem nastoupila na cestu opravdu intenzivního seberozvoje. Znáte to – meditace, knihy a další knihy, videa, semináře, metody, duchovní učitelé. Posunula jsem se ohromně, vyčistila spoustu starých programů, změnila pohled na Vesmír. Přišla jsem na to, že jsem málo ženská. Následovaly dlouhé bílé sukně (oblékané přes hlavu kvůli toku energie :-D), další meditace, další duchovní učitelé a další knihy. A pak BUCH. Přišla Táňa. :) :) Pro mě už to bude vždycky období před Táňou a po. Došlo mi to. Nemohla jsem se cítit žensky, protože ten jediný způsob, který je v souladu s mou energií jsem vyškrtla. V dětství a dospívání jsem ho potlačila jako nežádoucí. Nemohla jsem vědět kdo jsem já, protože jsem dělala hlavně to,co jsem si myslela, že mají za správné ostatní.. Když jsem se ke své podstatě (s počáteční neochotou ) dostala, už ji nepustím. Cítím se skvěle. Už vím kdo jsem a cítím se žensky a autenticky. Děkuju Táni, děkuju , děkuju, děkuju :-)    Magdalena

  Milá Táňo, děkuji za skvělý projekt. Už je mi to KONEČNĚ JASNÉ:-) Měla jsem tady sepsaný sáhodlouhý text, ale nějakou chybou se mi to smazalo, a protože jsem sporťačka a už zase musím letět, a taky mě nebaví psát stejnou věc dvakrát, tak jen takto v krátkosti – JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI MOCKRÁT:-)    Zuzana

  Co mi tento úžasný projekt dal? Nový pohled na ženy, radost z nákupů, nová přátelství, terapeutické sdílení, větší zájem o rodinu a mou historii, pozornost věnovanou jen mně. Naučil mě vnímat své pocity a vliv oblečení. Ujistil mě, že jsem v pořádku, i když nerada vařím a uklízím, že i přesto jsem skvělá žena. Dodal mi sebevědomí, chuť zkoumat okolní lidi a chápat jejich pocity. Zájem o hadry….. a mohla bych psát dál… Byla a je to cesta vášně, strhující, vyčerpávající, bolestná,radostná, osvobozující, nekončící… Je to nový začátek, nový život….s větší radostí a naplněním…jen najít ten svůj talent a mám vyhráno. Moc děkuju Táničce a všem, co jí pomáhali projekt vytvořit, jste úžasní a měníte svět. Slovy se to nedá ani popsat. Dík patří i vám, všem ženám, co jste tady sdílely, bylo to velmi podporující, léčivé, bezpečné prostředí… Mám vás všechny ráda.    Jana

  Táňo, děvčata, chci vám všem moc poděkovat. Když jsem před mnoha lety, začala takzvaně pracovat na sobě, zdálo se mě nejjednodušší, začít s pozitivním myšlením. Byla to velká móda, tak jsem začala dřít a strašně pozitivně myslet, ale výsledek se ani po půl roce dřiny a odříkání, nedostavoval. Při pokusu o meditace jsem měla víc pitomých myšlenek, než obvykle. A tak to šlo několik let, protože se přece hned po prvních 20 letech nevzdám. A vesmír se slitoval,a poslal mi Táňu. Najednou jsem tady mohla, úplně volně panikařit, hysterčit, smát se, plakat, pochybovat. Jeden den se vznášet, a druhý padnout na zadek, a nic nebyla chyba nic nebylo špatně. Všechno bylo dobře a všechno je dobře. A jako bonus jsem dostala obrovskou podporu od vás všech. Síla, hloubka citů, emocí, příběhů a zkušeností, sdílená s otevřeností a láskou, překonala všechna očekávání. Moc všem děkuju a jsem ráda, že to nekončí, a můžeme být dál ve spojení a můžeme se taky někdy potkat. Děkuju Táňo, jsem št’astná a vděčná, že tady můžu být.    Jitka

CHCI VSTOUPIT

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

1. Jaký je rozdíl mezi seminářem a online konzultací?

Obsahově je seminář i online konzultace podobná, pouze forma se liší. Seminář "Klíč k soběi" je dvoudenní živá akce, která probíhá o víkendu vždy od 10 - 18 hod. Online konzultace naopak probíhá pouze přes internet. Móda a duše obsahuje 22 videí, 22 úkolů v PDF sešitech a 3 meditace, všechny dostupné v členské sekci, ke které se můžete kdykoliv vracet a dopilovávat tak vše, co jste ještě nestihly aplikovat v praxi. Členská sekce Stylový klíč obsahuje 15 videí semináře a 1 nulté video. Největší výhoda online kurzu je, že se k jednotlivým videím a úkolům můžete kdykoli vrátit a pustit si je znovu.

2. Dokážu po zhlédnutí videí určit, jaký jsem styl a co mi opravdu sluší?

V online semináři Stylový klíč vám Táňa jako na běžném semináři v přímém přenosu vysvětlí podstatu metody OCTO CODES. Dozvíte se, jak metoda vznikla. O čem je dělení na jinové a jangové ženy. Nahlédnete pod pokličku, jak to máme v rodinách se všemi členy (manžel, partner, děti, babičky, tchýně..) pokud metodu neznáme a jak bychom to mohli mít, pokud ji poznáme 🙂 . Samozřejmě dojde i na podrobný popis jednotlivých stylů. Pochopíte, co je to tzv. bonus po předcích a dojde k rozvolnění starých programů, případně nepříjemných pocitů právě skrze pochopení a přijetí. Dozvíte se, jak lépe vycházet s okolím i v zaměstnání a jak můžete využít svých nadání ke vzájemnější spolupráci.

V první části online konzultace Móda a duše procházíme do hloubky vaše dětství, které nám pomáhá právě při odhalení vašeho osobního stylu. V druhé části je podrobné představení jednotlivých stylů, během kterého byste se už měly dousadit a nalézt svůj styl. V poslední třetí části se pak dozvíte, co který styl nosí za oblečení, jaké boty, kabelky, šperky, účesy, líčení a barvy používá. Navíc u každého videa, které trvá cca 10-30 min., jsou PDF sešity, ve kterých jsou připraveny úkoly, většinou otázky, které vás také povedou k objevení vašeho stylu. Pokud byste se stále cítila nejistě, můžete se (pokud jste si konzultaci zakoupila do 21.2.2018) ptát Táni v komentářích pod videi a ona vám poradí. V komentářích navíc můžete společně komunikovat a sdílet svoje pocity s dalšími účastnicemi a navzájem se tak podporovat.

3. O čem jsou videa v členské sekci? Není to jenom teorie?

Všechna  videa jsou koncipována velice prakticky a nové informace většinou můžete okamžitě aplikovat v praxi. Vaše duše se rozzáří, což kromě vás pocítí jistě i vaše okolí :) Videa fungují na podobném principu, jako když Táňa pracuje s klientkou na osobní konzultaci. Veškeré informace, které vám předává, vycházejí z jejích 30 letých zkušeností, kdy pracovala jako módní návrhářka a 20 letých zkušeností z osobních konzultací s jednotlivými ženami.

4. Co když nebudu mít čas dívat se každý den na videa?

Videa máte v členské sekci k dispozici napořád, můžete se k nim vracet a sledovat je vždy podle svých časových možností.

5. Nebo co když nebudu mít čas plnit úkoly k videím?

Věříme, že samotné sledování videí vás natolik pohltí, že úkoly, které vám zaberou cca 15 minut, vás budou naopak velice bavit. Pokud byste opravdu neměla čas, opět se k nim můžete vracet a vyplňovat je zpětně.

6. Kdy si můžu online konzultaci koupit?

Online konzultaci Móda a Duše i online seminář Stylový klíč si můžete zakoupit kdykoliv. Vstup do členské sekce není časově omezený a můžete se tak zapojit opravdu kdykoliv.
Výjimkou je zvýhodněný vstup  s bonusy.
Bonusy obsahují:
1) Dotazy na Táňu členské sekci Móda a duše (což jinak bohužel nepůjde, Táňa má od 9.3. - 30.3. plně vyhrazený čas pro účastnice online konzultace a je jim plně k dispozici)
2) Cenové zvýhodnění -  varianta Móda a Duše Talent za 5990 Kč s DPH (místo 7990 Kč s DPH) a pokud si zakoupíte i Stylový klíč, cena je 8000 Kč s DPH (místo 13435 Kč s DPH).

7. Jaké technické vybavení potřebuji, abych se mohla do online konzultace Móda a Duše zapojit?

Potřebujete pouze připojení k internetu. Po zaplacení objednávky vám na email přijdou přístupové údaje do členské sekce Móda a duše, kam se můžete přihlašovat od 9.3.2018 kdykoliv během dne a sledovat jednotlivá videa.
Máte-li objednán i online seminář Stylový klíč, přístup do členské sekce vám přijde do 24 hodin od připsání platby na účet.
Pokud byste měla jakýkoliv problém, nevěděla si rady, obraťte se prosím na
support@tanahavlickova.cz

8. Nejde mi odeslat objednávku, co mám dělat?

Napište prosím email na support@tanahavlickova.cz a společně to vyřešíme :)

CHCI VSTOUPIT